AGENT CELNY

Miejsce pracy:  Elbląg

GRUPA DTA

Od 26 lat GRUPA DTA buduje pozycję rynkową swoich klientów poprzez świadczenie:

  • kompleksowej obsługi celnej
  • usługi międzynarodowej spedycji drogowej
  • usług magazynowania i dystrybucji towarów
  • doradztwa, szkoleń, audytów

W zawiązku z dynamicznym rozwojem GRUPY DTA poszukujemy pracownika na stanowisko: Agenta Celnego

OPIS STANOWISKA
§ organizowanie odpraw celnych w przywozie i wywozie, między innymi w procedurze uproszczonej
§ nadzorowanie i rozliczanie procedur gospodarczych
§ reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy
§ doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych
§ utrzymywanie trwałych relacji handlowych z kluczowymi klientami

  • podejmowanie czynności wpływających na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:
§ co najmniej roczne doświadczenie oraz wpis na listę Agentów Celnych – warunek konieczny

  • biegłość w stosowaniu przepisów i procedur związanych z obsługą celną
  • znajomość procedur specjalnych
  • biegła znajomość Excel
  • lokalna znajomość rynku
  • znajomość języka angielskiegolub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • konsekwencja w działaniu, cierpliwość i skrupulatność
  • dbanie o wysoki poziom świadczonych usług

OFERUJEMY:
§ umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premiowe
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę multisport i ubezpieczenie zdrowotne