31 marca 2022 r. w siedzibie Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się Finał XI edycji Olimpiady Logistycznej. Olimpiada skierowana była do uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych branżą TSL. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału walczyli o atrakcyjne nagrody.

 

W tegorocznej edycji Olimpiady Logistycznej zadanie finałowe zostało przygotowane przez specjalistów z branży TSL. Na tym etapie finaliści musieli rozwiązać i uzasadnić przedstawiony problem logistyczny. Zadanie finałowe było skonstruowane w taki sposób, aby każdy z uczestników, w oparciu o własną wiedzę, mógł sobie z nim bez trudu poradzić. Rekordowa frekwencja w tym roku sprawiła, że konkurencja była duża, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Adam Wojciechowski z Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim. Oprócz możliwości studiowania na MWSLIT otrzymał liczne nagrody, w tym ekskluzywne gadżety firmowe DTA oraz możliwość odbycia stażu w naszej firmie.

 

Cieszymy się, że jako Grupa DTA mogliśmy wesprzeć tegoroczną edycję Olimpiady Logistycznej. W imieniu DTA oraz MWSLIT we Wrocławiu dziękujemy wszystkim uczniom z całej Polski, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Olimpiady Logistycznej. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom. Zapraszamy do spróbowania swoich sił już za rok w kolejnej edycji olimpiady!