W trosce o jakość obsługi Naszych klientów zdecydowaliśmy się stworzyć system e-Brama dedykowany do obsługi magazynów typu Cross-Dock, który jest kompilacją systemów typu WMS i TMS. System aktualnie wspiera pracę w magazynie w Gdańsku, jest wdrażany obecnie w oddziale w Pruszkowie oraz w niedługim czasie planujemy wdrożyć go do Naszego magazynu we Wrocławiu.DTA e-brama

Pomysł wdrożenia oprogramowania zrodził się w połowie zeszłego roku w celu polepszenia efektywności obsługi Naszych klientów chcąc wyeliminować największy problem związany ze spiętrzaniem się pracy, a co za tym idzie powstawaniu kolejek powodując długie oczekiwanie na wydanie towaru z magazynu co było Naszą piętą Achillesową.

Chcąc sprawnie koordynować proces wydań postanowiliśmy stworzyć system, który wspierał by awizacje na odbiory towaru z Naszych magazynów. W dalszych etapach rozwoju systemu TMS dołożyliśmy moduł WMS, dzięki któremu system rejestruje wszystkie przyjęte oraz wydane towary co zapewnia skuteczniejszy proces obsługi oraz niezawodność procesów zapewniając przy tym tak ważny aspekt jak tracking ablility.

Wymierne korzyści dla Naszych klientów to dostęp online do informacji o przesyłkach takich jak:
– Statusy
– Wymiary oraz waga
– Protokoły uszkodzeń
– Zdjęcia z przyjęć oraz wydań

System e-Brama posiada moduły:
– „Forecast” do planowania pracy z wyprzedzeniem
– „Rozformowania” do sprawnego przyjęcia towarów
– „Exporty” do formowań kontenerów
– „Awizacje” do planowania i obsługi wydań towarów z magazynu
– „Magazyn” do bieżącego wglądu w stany magazynowe
– „Zarządzanie” do tworzenia statystyk, obliczeń KPI, generowania spersonalizowanych raportów oraz rozliczeń
– „Narzędzia” do generowania cyklicznych lub stałych raportów oraz powiadomień

W niedalekiej przyszłości planujemy:
– udostępnienie e-Bramy bezpośrednio dla Naszych klientów
– wdrożenie modułu do dystrybucji Państwa przesyłek z Naszych magazynów

Bezpieczeństwo Państwa danych jest dla Nas bardzo ważne w związku z czym są one stosownie zabezpieczone, a samo połączenie z e-Bramą jest zabezpieczone cyfrowym protokołem SSL.