Kariera – Specjalista ds. procesu obsługi klienta w obszarze celnym

Specjalista ds. procesu obsługi klienta w obszarze celnym

Wrocław/Smolec (dolnośląskie)

Zakres obowiązków:

  • obsługa zapytań (mailowych lub telefonicznych) potencjalnych partnerów biznesowych
  • umiejętność badanie potrzeb klienta w obszarze celnym
  • przygotowywanie propozycji handlowych i przedstawianie dopasowanych do klienta rozwiązań
  • koordynacja procesu realizacji zleceń klientów poprzez stałą współpracę z zespołami operacyjnymi
  • budowanie długofalowych relacji z klientem oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wpis na listę Agentów Celnych oraz min. 3 letnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie
  • bardzo dobra znajomość procedur celnych
  • znajomość obsługi programów celnych
  • umiejętność diagnozowania potrzeb oraz implementacji procedur celnych i innych instrumentów
    celnych w celu znalezienia jak najbardziej optymalnych rozwiązań dla klienta
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu
    relacji
  • proaktywność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom – B2)
  • sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych, w tym znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • pracę i rozwój w firmie, gdzie dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy
    ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe i inne)
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie wyjazdy, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?