Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji kursu online „Obsługa celna w logistyce”, którego celem jest kompleksowe przekazanie wiedzy dotyczącej obsługi celnej. Pierwsze z 6 zaplanowanych spotkań rozpocznie się w dniu 30 listopada 2021. Kolejne – co tydzień. 

Kurs składa się z 20 godzin dydaktycznych, z czego 18 stanowią wykłady i warsztaty oraz 2 godziny indywidualnych konsultacji.  

Program kursu (załączony do niniejszej informacji) obejmuje między innymi: procedury celne, tranzyt oraz konwencje międzynarodowe TIR, WPT, ATA, przywozowe deklaracje skrócone, dokumentacja celna w międzynarodowym obrocie towarowym w tym dokumentacja tranzytowa i transportowa, budowa i zawartość formularza SAD – importowego i tranzytowego, kontrole celne, sposoby obliczania wartości celnej, taryfa celna, pochodzenie towarów, INCOTERMS 2020, kontrola eksportu, bezpieczeństwo produktów (oznakowanie CE) oraz najnowsze informacje i zmiany związane z obrotem towarowym z Wielką Brytanią (BREXIT). 
Pełny program do pobrania tutaj.

Kurs dedykujemy przede wszystkim dla logistyków, spedytorów oraz przewoźników, ale również do osób pracujących lub zamierzających pracować w działach związanych z obsługą celną w przedsiębiorstwach oraz tych z Państwa, którym pomocne będzie efektywne planowanie, organizacja oraz optymalizacja procesów logistycznych.  

Cena kursu wynosi 1200,00 PLN netto i zawiera udział w szkoleniu, konsultacje, skrypty prezentacji, dostęp do materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia. 

Rejestracji uczestnictwa można dokonać za pośrednictwem tego linka

Wszelkich informacji udzielamy za pośrednictwem adresu email: szkolenia@dta.com.pl

Zapisy trwają do dnia 26 listopada 2021 roku.