Nowe oddziały celne w siatce Grupy DTA

Na przełomie kwietnia i maja Grupa DTA rozrosła się o kolejne oddziały celne. To łącznie cztery miasta, których dołączenie dokumentuje dynamikę rozwoju grupy i poszerzając ofertę DTA do 27 miast.

W następstwie miesięcy intensywnej pracy do siatki biur DTA w całej Polsce dołączają kolejne miasta.
Z jednej strony otwarte oddziały celne domykają wschodnią granicę, wypełniając południowo-wschodnią lukę w postaci agencji w Hrubieszowie, z drugiej uzupełniamy ofertę na północy dedykując swoją działalność klientom w Elblągu. W maju wzbogaciliśmy się również o punkty w Poznaniu i Kaliszu.

Tym samym w skład Grupy DTA wchodzi 5 spółek, 27 oddziałów i ponad 250 pracowników czekających na Państwa przy najważniejszych szlakach handlowych w całej Polsce. Z dumą poszerzamy swoją ofertę, ugruntowując pozycję wiodącej agencji celnej w kraju.

Warto pamiętać, że nowootwarte oddziały celne potwierdzają wiarygodność DTA jako jakościowego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie skracając czas odpraw celnych nawet do 30 minut.

W tym miejscu warto zachęcić Państwa do odwiedzin naszych nowych lub odświeżonych kanałów komunikacji. Jesteśmy obecni z codzienną komunikacją w serwisie społecznościowym Facebook, gdzie uchylamy nieco rąbka tajemnicy z codziennymi działaniami oraz w serwisie LinkedIn, gdzie najszybciej dowiecie się Państwo o biznesowych nowościach.