Zapraszamy Państwa do udziału w otwartym szkoleniu poświęconemu jednemu z trudniejszych aspektów obsługi celnej, jakim jest pochodzenie towarów. Podczas jednodniowego spotkania w sposób przystępny, krok po kroku omówimy rodzaje umów o wolnym handlu w tym zawartą niedawno Umowę z Wielką Brytanią, możliwości korzystania z obniżonych lub zerowych stawek celnych w imporcie towarów z krajów, z którymi Unia Europejska zawarła umowy FTA. Przedstawimy także, w jaki sposób ustalać i dokumentować preferencyjne pochodzenie dla kontrahentów z krajów trzecich. Ponadto część szkolenia poświęcimy kwestii dokumentowania pochodzenia towarów między podmiotami unijnymi. 

Szkolenie dedykujemy wszystkim osobom uczestniczącym w handlu międzynarodowym: agentom celnym, pracownikom działów celnych, działów logistyki oraz wszystkim osobom zainteresowanym optymalizacją kosztów celnych. 

Szkolenie w formie online odbędzie się 24 lutego 2021 roku (środa), o godzinie 9.00.  

Cena: 450,00 PLN netto za osobę zawiera 8 godzin dydaktycznych wykładów w formie online, prezentację szkoleniową oraz komplet przydatnych materiałów (regulacje prawne, instrukcje, wyjaśnienia), które słuchacze otrzymają w formie elektronicznej. 

Rejestracji uczestnictwa można dokonać za pośrednictwem tego linka

Wszelkich informacji udzielamy za pośrednictwem adresu email: szkolenia@dta.com.pl oraz pod numerem telefonu 609 00 80 77. 

Serdecznie zapraszamy do udziału.