Prawo celne 2019/2020 – jednodniowe szkolenie z DTA

Już 20 listopada tego roku DTA przeprowadzi jednodniowe szkolenie otwarte na temat zmian w Prawie celnym. Szkolenie jest skierowane zarówno do firm, jak i pojedynczych zainteresowanych!

Szkolenie Prawo celne 2019/2020 – Nowości oraz aktualne zmiany w przepisach celnych, konwencjach międzynarodowych oraz przepisach podatkowych związanych z obsługą celną” zaplanowane zostało na 20 listopada br. W ciągu jednego dnia uczestnicy poznają aktualne informacje i zmiany związane z obrotem towarowym z krajami trzecimi. W jego trakcie omówione zostaną nowe regulacje oraz zmiany wprowadzone do unijnego kodeksu celnego, konwencji międzynarodowych (CMR, INCOTERMS, umowy o wolnym handlu) oraz krajowych przepisów podatkowych ważnych dla eksporterów oraz importerów.

Mamy zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w szkolenie przedstawicieli podmiotów, dokonujących obrotu towarowego z krajami trzecimi, którzy chcieliby usystematyzować oraz zaktualizować wiedzę na temat regulacji celnych.

Spotkanie odbędzie się w sali szkoleniowej DTA Sp. z o.o. w Smolcu pod Wrocławie przy ul. Lipowej 1 (4 km od AOW). Początek zaplanowany został na 8:30. Czas trwania szkolenia to 8 godzin dydaktycznych.

Koszt – 490 zł netto za osobę.

Uczestnicy otrzymują  materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz imienne certyfikaty.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy prosimy kierować na adres mailowy szkolenia@dta.com.pl, lub telefonicznie, pod numerem 609 00 80 77.

Zapraszamy do uczestnictwa!