Trzecia edycja kursu online “Specjalista celny/agent celny” już wkrótce! 

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kursu online “Specjalista celny/agent celny”, którego celem jest praktyczne przygotowanie słuchaczy do pełnego wyzwań zawodu związanego z międzynarodowym obrotem towarowym. Pierwsza z 10 zaplanowanych sesji rozpocznie się w dniu 14 kwietnia 2021, o godzinie 16.45. Kolejne spotkania – co tydzień, w środowe popołudnia. 

Kurs składa się z 40 godzin dydaktycznych, z czego 8 przeznaczonych jest na praktyki w wybranej agencji celnej DTA. Wśród omawianych zagadnień popartych ćwiczeniami w formie warsztatów znajdą się między innymi: budowa i zawartość formularza SAD, dokumentacja celna, procedury celne, taryfikacja towarów, sposoby obliczania wartości celnej, pochodzenie towarów – reguły, świadectwa pochodzenia oraz umowy międzynarodowe, dług celny, podatki w obrocie międzynarodowym, wiążące informacje, ograniczenia i zakazy w obrocie towarowym, INCOTERMS 2020, kontrola eksportu i bezpieczeństwo produktów. 

Program kursu: https://dta.com.pl/pobierz1/szkolenia/specjalista_agent_celny_2021.pdf

Kurs dedykujemy osobom pracującym lub zamierzającym pracować w działach z obsługą celną w przedsiębiorstwach, planujących pacę jako agent celny, ale także tym z Państwa, którym pomocne będzie efektywne planowanie, organizacja oraz optymalizacja procesów logistycznych. Zatem nasz kurs kierujemy również dla logistyków, spedytorów oraz przewoźników. Nasz nasz kurs cieszy się również dużym zainteresowaniem wśród osób, które uzyskały wpis na listę agentów, lecz nie posiadają praktycznej wiedzy i umiejętności do pracy w zawodzie, a także wśród agentów celnych, którzy chcieliby wrócić do zawody po kilkuletniej przerwie. 

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1500,00 PLN.

Rejestracji uczestnictwa można dokonać za pośrednictwem tego linka

Wszelkich informacji udzielamy za pośrednictwem adresu email: szkolenia@dta.com.pl oraz pod numerem telefonu 609 00 80 77. 

Zapisy przyjmujemy do dnia 12 kwietnia 2021 roku. Ilość miejsc jest ograniczona.