Kariera – Twórz z nami nowy oddział

Twórz z nami nowy oddział

Rotterdam (Holandia)

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, świadczących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy na terenie Polski od 1991 roku. Swoje odziały mamy m.in. w Anglii, Słowacji i w Niemczech. Teraz pora na oddział w Holandii.

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowy oddział w Rotterdamie, masz doświadczenie w sprawach celnych (nie wymagamy wpisu na listę agentów celnych, wystarczy znajomość i zainteresowanie branżą celną), posługujesz się językiem niderlandzkim lub angielskim, a do tego lubisz nowe wyzwania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz do nas na adres rekrutacja@dta.com.pl lub aplikuj poprzez poniższy link

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie wyjazdy, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?