Co-packing – kompleksowa obsługa magazynowa

Czym jest CO-PACKING?

Nie wszyscy wiedzą, że DTA to nie tylko Agencja Celna, ale i usługi magazynowe. Jedną z pobocznych usług, jaką jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom to co-packing. O tym co to jest co-packing oraz co do zaoferowania ma firma DTA w tym obszarze przeczytacie w poniższym artykule.

Na czym polega co-packing?

Co-packing to szereg czynności polegających na przepakowaniu towaru z opakowań zbiorczych w pojedyncze, tworzenie gotowych zestawów, stendów reklamowych i innych nośników promocyjnych. To łączenie pojedynczych produktów w multipaki, dołączanie próbek innych towarów, etykietowanie, foliowanie i oznaczanie produktów, zanim jeszcze trafią do sprzedaży.

Obecnie aby sprzedać towar należy zdobyć przewagę nad konkurencją. W świecie, w którym większość klientów kupuje produkt „oczami”, ważne jest odpowiednie opakowanie produktu lub sama jego ekspozycja – właśnie tak działa  merchandising  w sklepie. Opakowanie towaru jest tak samo ważne, jak jego zawartość.

Wśród naszych usług zapewniamy m.in. pakowanie i przepakowywanie towarów, zamianę opakowań, tworzenie stendów reklamowych, pakowanie zestawów świątecznych i promocyjnych, czyli ich konfekcjonowanie. Specjalizujemy się również w etykietowaniu towarów, foliowaniu czy metkowaniu.

Prowadzimy również proces tzw. „procedury naprawczej towarów”, która odbywa się w składzie celnym. Działanie to umożliwia dokonanie naprawy lub konserwacji towarów znajdujących się pod kontrolą celno-skarbową. Przeczytasz o tym wkrótce na naszym blogu.

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie pod każde zlecenie. Mnogość świadczonych przez nas usług w obszarze co-packingu wymaga zawsze konkretnego dostosowania naszej propozycji do oczekiwań klienta.

Dlaczego warto skorzystać z usługi co-packingu w DTA?

DTA to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej i jest w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Oddając towar w nasze ręce otrzymujesz pomoc, doradztwo i kompleksową usługę, terminowość wykonania zlecenia oraz bezpieczeństwo Twojego towaru.

Prowadzimy również szeroki wachlarz usług konfekcjonowania które rozszerzają usługę co-packingu. Więcej o konfekcjonowaniu przeczytasz wkrótce na naszym blogu. Jest ono usługą pochłaniającą dużo czasu oraz angażuje większą grupę osób. Nasz dział co-packingu posiada doświadczenie, zaplecze techniczne oraz elastyczny zespół.

Co-packing jest jedną z usług w której specjalizujemy się od lat. Jeśli z niej skorzystasz zdobędziesz przewagę na rynku, a klient zwróci uwagę na Twój produkt!

Warto dodać, że posiadamy potrzebną wiedzę odnośnie do przepisów i norm, które należy spełnić przy konfekcjonowaniu towarów spożywczych oraz kosmetycznych.

Podsumowując: jako DTA przyjmiemy prawie każdy towar – bez opakowania, w opakowaniu zbiorczym, cały lub uszkodzony i zapakujemy go zgodnie z Twoim życzeniem.

Przygotujemy zestawy świąteczne, multipaki, wykonamy szereg innych działań wchodzących w usługę co-packingu, a Ty zyskasz czas i zredukujesz swoje koszty.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli poszukujesz gotowych rozwiązań oraz sprawdzonego partnera biznesowego w obszarze co-packingu zapraszamy do kontaktu:

tel: 693 298 777
e-mail: magazyny@dta.com.pl