Spedycja krajowa

SPEDYCJA KRAJOWA

DTA w ramach swoich usług oferuje spedycję krajową. Dotyczy to zarówno przewozów całopojazdowych, jak i transportu ładunków częściowych  oraz drobnicowych na terenie całego kraju.

W ramach naszych usług spedycyjnych realizujemy sam transport, ale też  przygotowanie towaru do przewozu i jego wysłanie, wystawienie listu przewozowego, załadunek transportowanego towaru oraz ubezpieczenie ładunku na czas przewożenia.

WAŻNE! Grupa DTA współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i starannie wyselekcjonowanymi podwykonawcami, zapewniając Klientom najwyższy standard bezpieczeństwa ładunków.

Chcesz skorzystać z tej usługi lub masz pytania?

Spedycja krajowa – korzyści

kontrola

procesu załadunku i wyładunku  towaru

transport

dostosowany do potrzeb- zapewniamy auta z windami, plandeki do załadunku bocznego /górnego, ale także auta z temperaturą kontrolowaną

organizacja

specjalnych potrzeb klienta np. winda na rozładunku, rozładunek ręczny itp.

bezpieczeństwo

przewożonego ładunku

opieka

ekspertów DTA na każdym etapie

sprawdzanie

stanu fizycznego towaru

Spedycja krajowa – w czym możemy Ci pomóc?

W ramach spedycji krajowej oferujemy organizację transportu Twojego towaru, niezależnie od liczby miejsc załadunku i rozładunku.  Dotyczy to również przesyłek morskich i lotniczych z lotnisk i portów do importerów na terenie całego kraju.

Możesz liczyć na wsparcie DTA od momentu zlecenia ładunku, poprzez załadunek, aż do  ostatecznej dostawy towaru do odbiorcy.

Zapewniamy transport ładunków o wadze do 24 ton, zarówno spaletyzowanych, jak i luzem, a także pełną obsługę ładunków ADR.

Co ważne, nasi specjaliści dobiorą optymalne rozwiązania (środki transportu) do Twoich potrzeb i specyfiki towaru (plandeki, firanki, izotermy, kontenery etc.).

Korzystając z tej usługi masz również dostęp do naszych rozwiązań IT w tym zakresie oraz spersonalizowanego systemu raportowania.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie spedycji krajowej, ale również:

magazynowania

Dysponujemy siedmioma magazynami na terenie Polski. Współpracujemy też z partnerami, którzy mogą pomóc Ci w tym zakresie na terenie Europy i Wielkiej Brytanii. Oprócz składowania towaru, za Ciebie możemy zająć się obsługą cross dock, logistyką kontraktową i fulfilment, czyli wysyłką produktów i ich zwrotami.

usług celnych

Nasi licencjonowani agenci przeprowadza Cię przez każdą odprawę celną i w Twoim imieniu będą kontaktować się z organami celnymi

szkoleń

Realizujemy otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu przepisów i prawa celnego

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!