Sprzedaż towarów do UK

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA DO/Z UK

Sprzedaż towarów do Wielkiej Brytanii po BREXIT oznacza, że kraj ten jest traktowany jako kraj trzeci. Tym samym, jeśli chcesz eksportować swoje produkty na Wyspy musisz spełniać konkretne wymagania i przejść procedurę celną.

Nie musisz znać szczegółów – nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces i w Twoim imieniu będą kontaktować się ze służbami celnymi.

W czym możemy Ci pomóc?

odprawa celna exportowa w Polsce

transport

odprawa celna importowa w Wielkiej Brytanii

magazyn na terenie Wielkiej Brytanii

rozliczenie w Wielkiej Brytanii

Sprzedaż towarów do Wielkiej Brytanii - odprawa celna eksportowa w Polsce

Nasi licencjonowani agenci celni przygotują dla Ciebie listę wymaganych dokumentów, które są niezbędne aby wysłać swój towar do Wielkiej Brytanii.

Następnie w imieniu Twojej firmy przygotują zgłoszenie celne, pomogą Ci w określeniu kraju pochodzenia towaru, wyliczą należności celno-skarbowe oraz za Ciebie przejdą wszystkie formalności związane z odprawą celną eksportową. Ta odbywa się na terenie Polski.

To nie wszystko! Jeśli będzie taka konieczność, mogą wziąć udział w ewentualnej kontroli celnej.

Odprawa importowa w Wielkiej Brytanii

Jeśli zdecydujesz się magazynować swój towar na terenie Wielkiej Brytanii będziesz musiał przejść odprawę importową w UK. Może Cię również ona dotyczyć jeśli w umowie z Twoim klientem to na Twojej firmie będzie leżał ten obowiązek.

Również w tej sytuacji możesz liczyć na DTA. Nasze brytyjskie biuro załatwi formalności, przejdzie odprawę celną i odpowie na wszystkie zapytania ze strony brytyjskich celników.

Umów się na konsultację

Zdajemy sobie sprawę, że zanim zdecydujesz się na sprzedaż towarów do Wielkiej Brytanii możesz mieć sporo pytań. Nie zawsze da się też znaleźć odpowiedzi w sieci lub podczas krótkich rozmów z różnymi agencjami.

Dlatego chcemy Ci zaproponować konsultację. W trakcie spotkania nasi eksperci rozwieją wszystkie niejasności i wspólnie z Tobą przeanalizują sytuację.

Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zyskasz cenną wiedzę, która pozwoli Ci rozwinąć biznes.

  Eksport do Wielkiej Brytanii - w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

  Do Wielkiej Brytanii organizujemy regularny transport drobnicowy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które w szybki i bezpieczny sposób chcą przewieźć paczki i mniejsze partie towaru.

  Na stałe współpracujemy też z najlepszymi firmami transportowymi.

  To nie wszystko! Nasi oficjalni partnerzy zatroszczą się o Ciebie na terenie Wielkiej Brytanii.

  SN Accounts to jedno z najbardziej rozpoznawalnych polskich biur księgowych w UK. Firma na brytyjskim rynku działa od ponad 10 lat i oferuje pełną księgowość na terenie Wielkiej Brytanii, a także rejestrację do VAT na Wyspach oraz we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Słowacji, Austrii i Holandii.

  Nasz kolejny partner B2UK, może pomóc Ci zmagazynować towar w UK, ale także w Twoim imieniu zająć się pełną obsługą zamówień.

  Jeśli masz pytania