Magazyny i składy celne

DTA - magazyny i składy celne

Korzystanie z zewnętrznych magazynów niesie ze sobą konkretne korzyści. Obniża koszty niezbędnych inwestycji związanych z budową magazynów, zatrudnieniem pracowników do ich obsługi, czy wdrożeniem odpowiednich systemów.

W zależności od potrzeb Twojej firmy możemy zaoferować Ci konkretne rozwiązania, od składów celnych, przez logistykę kontraktową, obsługę cross-dock, po pełny fulfilment.

Każdy z naszych magazynów spełnia najwyższe standardy (klasa A) i znajduje się w pobliżu węzłów komunikacyjnych. Wyposażony jest też w nowoczesny system zarządzania, dzięki czemu masz stały dostęp do informacji dotyczących Twojego towaru.

Do Twojej dyspozycji mamy siedem magazynów, w tym te wyposażone w regały wysokiego składowania. Wszystkie spełniają wymogi sanepidu i są monitorowane 24h na dobę.

Jesteś zainteresowany lub chcesz dowiedzieć się więcej?

MAGAZYNY DTA

Wrocław: 4500m2

Brwinów: 6500 m2

Gdańsk: 7000 m2

Przemyśl: 600 m2

Międzyrzec Podlaski: 4000 m2

Lublin: 1000 m2

Elbląg: 3000 m2

Biała Podlaska: 2500 m2

DTA - magazyny i składy celne

Jak możemy Ci pomóc?

DTA zawsze w dobrym kierunku!

LOGISTYKA KONTRAKTOWA

Outsourcing logistyki to możliwość skupienia się na rozwoju i skalowaniu własnego biznesu. Przekazanie zarządzania tą bardzo istotną częścią firmy to też inne korzyści. Po pierwsze nie musisz posiadać własnych magazynów, a tym samym zatrudniać dodatkowych pracowników. Po drugie nie ponosisz kosztów zakupu i wdrożenia systemu do zarządzania całością. Po trzecie zyskujesz czas, który musiałbyś przeznaczyć na zorganizowanie  i obsługę całości.

DTA od ponad 30 lat wspiera przedsiębiorców w logistyce kontraktowej.

W naszych magazynach możesz nie tylko składować towar. Nasi pracownicy zajmą się za Ciebie jego odbiorem, wysłaniem, czy przepakowaniem jeśli będzie taka potrzeba.

Cross dock

To usługa dla spedytorów i innych przedsiębiorców, którzy chcą w szybki i efektywny sposób przeładować, podzielić towar i wysłać do klientów końcowych.

Co ważne, eksperci DTA mogą pomóc Ci kompleksowo obsłużyć tą część łańcucha dostaw. Od odbioru kontenera z dowolnego terminala, jego transporcie i dekonsolidację, a kończąc na odprawie celnej i dystrybucji do finalnych odbiorców.

To nie wszystko! Współpracując z DTA możesz liczyć również na kompleksową obsługę w zakresie przygotowania Twojego towaru do transportu w dowolne miejsce na świecie.

Fulfilment - magazyny dla e-commerce

Sprawnie działający system wysyłek i zwrotów to podstawa biznesu online. Jednak jest czasochłonna i wymaga sporego zaplecza logistycznego oraz konkretnych zasobów systemowych i ludzkich.

W DTA mamy na to rozwiązanie – obsługa fulfilment.

Możesz składować towar w naszych magazynach, ale też zlecić nam pełną obsługę zamówień. W tym:

  • przyjęcie produktów i ich inwentaryzację
  • pakowanie i etykietowanie
  • wysyłkę i transport
  • obsługę zwrotów

 

Nasz system jest bezpośrednio połączony ze sklepem online, dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł śledzić stany magazynowe, czy statusy przesyłek. Dodatkowym plusem jest szeroki zakres raportowania.

Korzystając z usług DTA masz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, które pozwolą Ci skupić się wyłącznie na sprawnym rozwoju Twojego biznesu.

MAGAZYNY DTA – KORZYŚCI:

29 000m2 powierzchni magazynowej

nowoczesne systemy zarządzania

dogodne lokalizacje

najwyższe standardy

bezpieczeństwo

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!