Poznajmy się!

KARIERA

Poznajmy się!

W DTA stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie i dobrą atmosferę, co dla nas stanowi fundament dla skutecznej współpracy. W równym stopniu ważni są dla nas klienci, jak i pracownicy. Wiemy, że wspólnie możemy więcej.

Od ponad 30 lat tworzymy naszą firmę, stale powiększamy swoją ofertę i obszary w jakich działamy. Zawsze poszukujemy najlepszych z najlepszych, którzy wspólnie z nami chcą się rozwijać.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? 

Sprawdź w jakich obszarach działamy i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom i życiowym planom.

A jeśli chcesz poznać nasze oferty pracy zapraszamy Cię na podstronę

1

32+

350+

z największych agencji w Polsce

lat na rynku

pracowników

Rozwijaj się z nami!

Agencja celna

Jesteśmy specjalistami od cła i podatku akcyzowego. Posiadamy swoje oddziały w ponad 40 lokalizacja w Polsce, ale też w Wielkiej Brytanii i Holandii. Pomagamy naszym klientom we wszystkich kwestiach i formalnościach celno-podatkowych.

W tym obszarze najczęściej szukamy agentów celnych, ale nie tylko. Zależy nam także na osobach, które interesują się tematami celnymi i chcą dołączyć do naszego zespołu jako referenci ds. dokumentacji celnej.

Magazyny

Posiadamy nowoczesne magazyny w różnych lokalizacjach i zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną klientów ze wszystkich branż.

W ramach oddziałów magazynowych najczęściej poszukujemy pracowników na stanowisko magazynier, ale rekrutujemy też stanowiska managerskie oraz biurowe.

Spedycja i transport

Oferujemy usługi z zakresu spedycji i transportu krajowego oraz międzynarodowego. Profesjonalna organizacja, trzymanie ręki na pulsie i świetny kontakt z klientem to dla nas podstawa.

W tym obszarze szukamy osób komunikatywnych, świetnie zorganizowanych i potrafiących działać pod presją czasu. Jeśli masz doświadczenie w spedycji/transporcie będzie to Twoim dodatkowym atutem.

Centrala

Grupa DTA to kilka spółek tworzących jedną całość. Jest to możliwe dzięki m.in. wielu osobom, które wspierają działania wszystkich powyższych obszarów.

W naszym biurze w centrali zatrudniamy osoby do działów IT, HR, księgowości, marketingu, administracji, zarządzania projektami, Customs Compliance.