Nowe szkolenia celne!

Szkolenie - agent celny

 

DTA dynamicznie rozwija ofertę szkoleń celnych, które podnoszą kompetencje pracowników w zakresie zagadnień celnych. Liczba zainteresowanych osób dowodzi, że podnoszenie kwalifikacji pracowników stanowi ogromną wartość dla branży. Tworzymy odrębny dział, który ma usprawnić przepływ informacji wszystkim zainteresowanym! Skorzystaj ze szkolenia celnego z DTA!

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą szkoleniową jaką dla Państwa przygotowaliśmy, DTA Sp. z o.o. nie tylko poszerza katalog tematyczny zagadnień problematyki celnej. Ze względu na ciągły wzrost zainteresowania naszą ofertą przygotowaliśmy przejrzysty katalog, który pozwoli Państwu zorientować się w zakresie propozycji szkolenia z DTA.
Dedykujemy też odrębny adres mailowy, pod którym mogą Państwo złożyć zapytanie i poruszyć ewentualne wątpliwości związane z daną tematyką. Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania szkolenia z DTA pod adresem szkolenia@dta.com.pl.

W ostatnim czasie do problematyki zagadnień, o jaką poszerzamy naszą ofertę dołączyło „Bezpieczeństwo produktów w praktyce”. Wśród zagadnień, które stanowią możliwy przedmiot szkolenia z DTA dla Państwa pracowników, znajdują się następujące szkolenia celne:

 

Szkolenie - Prawo celne Szkolenie - Unijny Kodeks Celny Szkolenie Prawo Celna dla początkujących
Szkolenie Obsługa Celna w przedsiębiorstwie Szkolenie - Taryfikacja Szkolenie - Wartość Celna jako element należności
Szkolenie - Pochodzenie towarów Szkolenie - Elementy kalkulacyjne Szkolenie - Upoważniony Przedsiębiorca AEO
Szkolenie - INCOTERMS 2020 Szkolenie - Kontrola eksportu Szkolenie - Dokumentacja celna
  Szkolenie - BREXIT w kontekście obrotu towarowego  

 

Szkolenia DTAIch dokładny opis znajdziecie Państwo również w katalogu, który możecie pobrać tutaj: Szkolenia celne z DTA 2020.
Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań:

 

Arkadiusz Firlej
+48 609 00 80 77
szkolenia@dta.com.pl
DTA Sp. z o.o.
ul. Lipowa 1, 55-080 Smolec