Szkolenia DTA

Szkolenia celne DTA

Szkolenia celne DTA to idealny wybór dla osób i firm, które chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu prawa celnego. To połączenie teorii z praktyką, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wszystkie najważniejsze informacje z danego tematu zebrane w jednym miejscu. Autorski program szkoleń. Prowadzący, który w łatwy sposób przekazuje wiedzę popartą konkretnymi przykładami z życia – to jedne z wielu zalet szkoleń DTA.

Co ważne, organizujemy szkolenia otwarte dostępne dla wszystkich, ale również zamknięte, realizowane na zamówienie firmy.

Jeśli masz pytania dotyczące oferty szkoleniowej

Co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na nasze szkolenia?

specjalistyczną wiedzę przekazaną prostym i zrozumiałym językiem, podpartą licznymi przykładami oraz praktycznymi poradami

umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać przez lata

oszczędność czasu, który musiałbyś przeznaczyć na szukanie rzetelnych informacji w sieci

odpowiedzi na swoje pytania, które możesz zadać w trakcie szkolenia

dostęp do materiałów szkoleniowych – prezentacja, wyjaśnienia i instrukcje, zestaw aktów prawnych

bezpłatne konsultacje w ciągu dwóch tygodni po szkoleniu

SZKOLENIA CELNE DTA - PROWADZĄCY

Szkolenia celne DTA prowadzi Arkadiusz Firlej – certyfikowany trener oraz ekspert w zakresie tematyki celnej.

Od ponad 25 lat zawodowo związany z obsługą celną. Były pracownik administracji celnej. Po zakończeniu pracy, jako funkcjonariusz celny swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał mniejsze firmy i duże międzynarodowe korporacje. Certyfikowany trener oraz agent celny.

Jest praktykiem w dziedzinie obsługi celnej, doradcą w zakresie AEO i ekspertem z zakresu prawa oraz przepisów celnych.

DTA szkolenia

Rodzaje szkoleń

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia otwarte i zamknięte. Wszystkie prowadzone są w oparciu o autorskie programy szkoleniowe, które są efektem wieloletniego doświadczenia w obsłudze celnej oraz eksperckiej wiedzy.

Szkolenia otwarte

są dostępne dla każdej chętnej osoby, która chciałaby poszerzyć wiedzę lub zdobyć nowe umiejętności z zakresu tematyki celnej.

Szkolenia zamknięte

są dedykowane firmom i organizacjom. W zależności od potrzeb możemy zrealizować szkolenie z naszej oferty lub dostosować program do konkretnych potrzeb biznesowych firmy.

Szkolenia DTA - kwestie techniczne

Szkolenia celne DTA odbywają się w dwóch formach: online, na platformie MS Teams lub w siedzibie firmy.

Po zakończeniu konkretnego programu każdy z uczestników otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat w formie dokumentów elektronicznych.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!