Szkolenia – abonament

Szkolenia celne DTA

Abonament DTA – wsparcie w sprawach celnych

Niezależnie, czy zajmujesz się importem, eksportem czy prowadzisz firmę transportową może zdarzyć się, że będziesz potrzebował wsparcia w sprawach celnych. Nie zawsze udaje się znaleźć informacje w sieci i mieć gwarancję, że nie zawierają błędów. Krótkie rozmowy z licznymi agencjami również mogą nie przynieść satysfakcjonującego efektu. Pozostają indywidualne konsultację – jednak jeśli pytań i problemowych sytuacji jest sporo, przestają się opłacać.

Co zatem możesz zrobić?

Zdecydować się na abonament w DTA. W zależności od potrzeb Twojej firmy możesz wybrać jeden z czterech pakietów, w ramach którego otrzymasz wsparcie w kwestiach celnych. Są to konsultacje mailowe, telefoniczne i online. Ale to  nie wszystko! Miesięczne abonamenty to także konkretne rabaty na szkolenia DTA.

Korzyści z posiadania abonamentu DTA

dostęp do eksperckiej wiedzy, wtedy kiedy potrzebujesz
rozwiązanie problemu od razu
minimalizacja ryzyka zatrzymania towaru lub/ i ewentualnych kar
oszczędność pieniędzy, w cenie abonamentu wliczone są minimum 4 konsultacje

Abonament DTA – szczegółowe informacje

Abonamenty DTA są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich firm zajmujących się lub związanych z importem i eksportem, dla których ważna jest jakość usług i czas ich realizacji.

Dają możliwość konsultacji w sprawach celnych wtedy, kiedy najbardziej potrzebujesz wsparcia lub konkretnej informacji. W zależności od pakietu, konsultacje odbywają się przez telefon, e mail lub w formie spotkania online.

Na Twoje pytania odpowiedzą eksperci DTA. Są to licencjonowani agenci celni z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którzy na co dzień zajmują się odprawami i na bieżąco śledzą wszystkie zmiany w prawie. Tym samym zyskujesz profesjonalną opiekę oraz dostęp do rzetelnej i aktualnej wiedzy.

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest wyjątkowa i ma swoje potrzeby, dlatego przygotowaliśmy ofertę składającą się z 4 zróżnicowanych oraz przystępnych cenowo abonamentów.

Abonamenty są miesięczne, jednak istnieje możliwość ich zakupu na cały rok z góry. Wtedy też możesz skorzystać z dodatkowych 15% rabatu na konkretny pakiet.

Masz pytania?

Abonamenty DTA

Pakiet A

Konsultacje celne podstawowe, sumaryczne dotyczące bieżących problemów związanych z obsługą celną

4 konsultacje telefoniczne lub mailowe oraz dodatkowo:
5 % rabatu na wszystkie szkolenia otwarte
5 % rabatu na konsultacje online poza abonamentem

490 zł

Pakiet B

Konsultacje celne podstawowe, sumaryczne dotyczące bieżących problemów związanych z obsługą celną

6 konsultacji telefonicznych lub mailowych oraz dodatkowo:
10 % rabatu na wszystkie szkolenia
10 % rabatu na konsultacje online poza abonamentem

690 zł

Pakiet C

Konsultacje celne dotyczące problematyki związanej z prawem celnym oraz obsługą celną, wsparcie w postępowaniach celnych

7 konsultacji telefonicznych lub mailowych
1 konsultacja online (do 60 minut) oraz dodatkowo:
15 % rabatu na wszystkie szkolenia
15 % rabatu na konsultacje online poza abonamentem

990 zł

Pakiet D

Konsultacje celne dotyczące problematyki związanej z prawem celnym oraz obsługą celną, wsparcie w postępowaniach celnych

8 konsultacji telefonicznych lub mailowych
2 konsultacje online (do 60 minut każda) oraz dodatkowo:
20 % rabatu na wszystkie szkolenia
20 % rabatu na konsultacje online poza abonamentem

1290 zł

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

Jeśli masz pytania dotyczące abonentów DTA napisz na adres szkolenia@dta.com.pl  lub skorzystaj z naszego kwestionariusza kontaktowego.