Spedycja kolejowa

SPEDYCJA KOLEJOWA

Spedycja kolejowa:

Świadczymy usługi w zakresie spedycji kolejowej, przeładunków towarów, składowania, procedur celnych w kontekście importu towarów z Kazachstanu oraz Białorusi. Nasz oddział pozwala na koordynowanie wszystkich procesów od momentu przybycia wagonów do polskiej granicy do momentu wyjazdu z Małaszewicz.

Spedycja kontenerowa:

Obsługujemy import oraz eksport towarów w kontenerach na drodze morskiej i kolejowej, w tym świadczymy usługi transportu drogowego.
Dostosowujemy rozwiązania i optymalizujemy koszty w całym łańcuchu dostawy.

WAŻNE! Grupa DTA współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i starannie wyselekcjonowanymi podwykonawcami, zapewniając Klientom najwyższy standard bezpieczeństwa ładunków.

Chcesz skorzystać z tej usługi lub masz pytania?

Spedycja kolejowa- korzyści

efektywność

Kolej jest w stanie przewozić duże ilości towarów na raz, co sprawia, że jest bardzo efektywnym środkiem transportu, szczególnie dla ciężkich i objętościowych ładunków.

koszty

Kolej jest często bardziej ekonomiczna niż transport drogowy na dłuższych dystansach, ponieważ zużycie energii i koszty paliwa są znacznie niższe niż w przypadku ciężarówek.

ekologia

Transport kolejowy jest bardziej przyjazny dla środowiska niż transport drogowy, ponieważ emituje mniej dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń powietrza. To może przyczynić się do redukcji negatywnego wpływu na zmiany klimatu.

czas

Kolej jest mniej podatna na opóźnienia spowodowane korkami drogowymi, incydentami lub warunkami pogodowymi, co sprawia, że jest bardziej niezawodnym środkiem transportu.

bezpieczeństwo

Transport kolejowy jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu towarów. Wypadek kolejowy jest znacznie mniej prawdopodobny niż wypadek drogowy, a towarzystwa ubezpieczeniowe często oferują korzystniejsze warunki ubezpieczenia dla przewoźników kolejowych.

mnogość rozwiązań

Kolej może być wykorzystywana do transportu różnego rodzaju towarów, od ładunków sypkich po kontenery i ładunki niestandardowe.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie spedycji kolejowej, ale również:

magazynowania

Dysponujemy siedmioma magazynami na terenie Polski. Współpracujemy też z partnerami, którzy mogą pomóc Ci w tym zakresie na terenie Europy i Wielkiej Brytanii. Oprócz składowania towaru, za Ciebie możemy zająć się obsługą cross dock, logistyką kontraktową i fulfilment, czyli wysyłką produktów i ich zwrotami

usług celnych

Nasi licencjonowani agenci przeprowadza Cię przez każdą odprawę celną i w Twoim imieniu będą kontaktować się z organami celnymi

szkoleń

Realizujemy otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu przepisów i prawa celnego

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!