Benefity

KARIERA

Benefity dla pracowników

DTA tworzą ludzie i to z myślą o nich przygotowaliśmy szereg benefitów. Zadbaliśmy o zdrowie, wypoczynek, rozwój zarówno zawodowy, jak i prywatny, a także dodatkową emeryturę.

To nie wszystko! Z części benefitów mogą też korzystać rodziny naszych pracowników.

Chcesz poznać benefity DTA? Czytaj dalej!

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie wyjazdy, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pracując w DTA możesz korzystać z wielu opcji. To między innymi:

Firmowe mieszkania

Dajemy pracownikom i ich rodzinom, możliwość korzystania z mieszkań wypoczynkowych w całej Polsce.

Wyjazdy integracyjne

Wspólne – krajowe i zagraniczne – wyjazdy integracyjne. Byliśmy już m.in. w: Gruzji, Armenii, Bułgarii, Albanii, Rumunii, Mołdawii, Ukrainie, Kirgistanie, Hiszpanii, czy we Włoszech, a przed nami jeszcze wiele miejsc do odkrycia.

Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

Grupa DTA jest w nielicznej grupie firm, które zagwarantowały swoim pracownikom PPE. Każdego miesiąca DTA wpłaca na emeryturę pracowników dodatkowe 3,5% wynagrodzenia.

Ubezpieczenie grupowe

Pracownicy mogą otrzymać ubezpieczenie grupowe w TU ERGO HESTIA.

Prywatna opieka medyczna

Oferujemy dostęp do pełnej, prywatnej opieki medycznej w TU Zdrowie. To ponad 3 500 placówek na terenie całej Polski. Co ważne, pracownicy mogą także włączyć do swoich pakietów członków rodziny na preferencyjnych warunkach.

Karta Multisport

Dofinansowujemy karty multisport, dzięki czemu nasi pracownicy i ich bliscy mogą dbać o zdrowie i wybierać dogodną dla siebie aktywność.

Szkolenia

Zapewniamy pracownikom dostęp do specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, jak również zróżnicowanych kursów językowych.

Działania CSR - wspólnie działamy na rzecz potrzebujących

Organizujemy pomoc, prowadzimy akcje sportowe związane z działalnością charytatywną, wspieramy osoby walczące z chorobami, zbieramy karmę dla zwierzaków, przygotowujemy paczki świąteczne dla potrzebujących. Do wszystkich akcji zawsze zachęcamy naszych pracowników i chętnie wspieramy ich indywidualne inicjatywy.