Kolej w DTA

Import/ Eksport w transporcie kolejowym

Obsługujemy bardzo duże transporty towarów (m.in. import peletu, węgla), a także pojedyncze kontenery.
Koleją z Kazachstanu – import/eksport
Koleją z Białorusi – import/eksport
Transport kolejowy z Chin – obsługa kontenerów – import/eksport

DTA Małaszewicze - co możemy dla Ciebie zrobić?

Obsługa celna

Zapewniamy kompleksową obsługę celną w transporcie kolejowym w imporcie, eksporcie i tranzycie we wszystkich procedurach. Dodatkowo nasi eksperci będą w imieniu Twojej firmy kontaktować się z  funkcjonariuszami oddziału celnego, a także reprezentować Cię w trakcie ewentualnej kontroli.

Możesz też liczyć na nasze wsparcie przy uzyskaniu wszystkich certyfikatów w tym sanitarnych, weterynaryjnych, czy fitosanitarnych.

Rewizje celne

Jeśli Twój towar został wytypowany do rewizji (nawet jeśli nie współpracowałeś przy odprawie celnej z DTA) możesz się do nas zgłosić. Pomożemy Ci przejść cały proces bezproblemowo i w możliwie najkrótszym czasie.

Koordynowanie kontroli wszystkich służb granicznych

Zajmujemy się od początku do końca kontrolą takich służb jak: Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Graniczny Inspektorat Weterynarii, Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych

Spedycja i transport

Zorganizujemy dla Ciebie transport drogowy, kolejowy, czy morski dostosowany do Twoich potrzeb i towaru. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami transportowymi.

Magazynowanie

Zapewniamy pełną logistykę kontraktową, obsługę cross dock oraz fulfilment. Do Twojej dyspozycji mamy blisko 30.000m2 powierzchni magazynowych i składów celnych.

Dlaczego warto postawić na KOLEJ?

czas

Transport kolejowy jest znacznie szybszy niż morski

pieniądze

Transport kolejowy jest tańszy niż lotniczy

ekologia

Transport kolejowy jest bardziej ekologiczny, niż morski i lotniczy

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytania?
Potrzebujesz wsparcia?
Chcesz zacząć współpracę?

Napisz do nas na adres kolej@dta.com.pl

  O nas

  Oddział w Małaszewiczach tworzą licencjonowani agenci celni i eksperci z zakresu prawa celnego, dla których nie ma spraw niemożliwych. Doskonale radzą sobie w gąszczu zmieniających się przepisów, zapewniają kompleksową obsługą od odbioru towaru, przez odprawę, po transport i dostarczenie całości ładunku pod wyznaczony adres.

  Oddział jest częścią Grupy DTA, która na rynku działa od ponad 30 lat. Posiada ponad 40 oddziałów w Polsce, Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.

  Firmę tworzy ponad 300 osób, które na co dzień wspierają naszych klientów w rozwijaniu swoich biznesów w handlu międzynarodowym.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o DTA?

  DTA w liczbach

  0
  +
  lat na rynku
  0
  +
  oddziałów w Europie
  0
  +
  zadowolonych klientów