Kompleksowa obsługa do/z UK

Handel międzynarodowy z Wielką Brytanią

Choć Wielka Brytania nie jest już w Unii Europejskiej nadal jest ogromnym rynkiem zbytu. Niemniej kwestie odprawy celnej, zmiany w regulacjach, czy rozliczanie transakcji nadal zniechęca wielu przedsiębiorców do rozwoju biznesu w tym kraju.

Mamy na to rozwiązanie – kompleksowa obsługa sprzedaży do i z Wielkiej Brytanii.

Chcesz zacząć działać na brytyjskim rynku lub importować stamtąd swoje towary do Unii Europejskiej i potrzebujesz wsparcia?

W czym możemy Ci pomóc?

odprawa celna importowa w Polsce i UK

odprawa celna eksportowa w Polsce i UK

transport

magazyny i składy celne na terenie Polski

magazyny w UK

wsparcie księgowe

Kompleksowa obsługa do/z UK - usługi celne

W ramach kompleksowej obsługi do/ z UK w imieniu Twojej firmy zajmiemy się wszystkimi sprawami związanymi z odprawami celnymi – importowymi i eksportowymi. Dotyczy to zarówno działań na terenie Polski, jak i Wielkiej Brytanii.

Otrzymasz od nas listę niezbędnych dokumentów, a nasi eksperci na ich podstawie wypełnią zgłoszenie celne, wyliczą należności celno-podatkowe oraz przejdą odprawę celną. Będą też kontaktować się z brytyjskimi i polskimi celnikami oraz będą reprezentować Twoją firmę w trakcie ewentualnej kontroli.

Transport do i z Wielkiej Brytanii

DTA na trasie do i z Wielkiej Brytanii organizuje transport, w tym drobnicowy. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które mają mniejszą ilość towaru do przewiezienia, ważna jest dla nich niska cena i wysoka jakość.

Linia drobnicowa kursuje co piątek w obu kierunkach. W eksporcie wysyłamy samochód z terminalu DTA Wrocław do Londynu. Natomiast w imporcie towar z terminala naszego partnera w Londynie trafia do siedziby DTA w Pruszkowie.

Jeśli chcesz skorzystać tylko z linii drobnicowej

Posiadamy również sieć przewoźników, z którymi dostarczymy przesyłki całopojazdowe, albo większe dostawy w doładunkach. To rozwiązanie dla firm, którym zależy mi na czasie oraz wysokim standardzie.

DTA zawsze w dobrym kierunku

0
+

liczba języków w jakich posługują się nasi agenci

0
+

lat na rynku, działamy w Polsce, Europie i Chinach

0
+

oddziałów w Polsce i Europie

0
+

zadowolonych klientów

Kompleksowa obsługa do/ z UK - magazyny

Możemy nie tylko pomóc Ci w odprawie i transporcie, ale również w magazynowaniu towaru.

Na terenie Polski dysponujemy siedmioma magazynami zlokalizowanymi przy największych węzłach komunikacyjnych. Zapewniamy cross- dock, logistykę kontraktową i fulfilment dla biznesów online. Część z magazynów to również składy celne, co może być doskonałym rozwiązaniem w przypadku importu towaru z Wielkiej Brytanii (możliwość odroczenia należności celno – skarbowych).

Na terenie Wielkiej Brytanii współpracujemy z naszym partnerem Back2UK. Firma może zaoferować Ci powierzchnie magazynowe na Wyspach, ale też pełną obsługę zamówień. Od przyjęcia zamówienia, przez etykietowanie, pakowanie, po wysyłkę i obsługę zwrotów.

Księgowość w Polsce i Wielkiej Brytanii

Nasi klienci mogą też skorzystać z pełnej obsługi księgowej na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

W Polsce nasi eksperci zadbają o każdy, najmniejszy szczegół. Zajmą się m.in. przygotowaniem sprawozdań rocznych, rozliczeń podatków, w tym podatku VAT. Zadbają też o pełne rozliczenie Twoich pracowników.

Natomiast w Wielkiej Brytanii współpracujemy z SN Accounts. To najbardziej rozpoznawalne polskie biuro księgowe w UK, które na rynku działa od ponad 10 lat. Możesz liczyć na wsparcie ze strony ekspertów SN Accounts przy rejestracji firmy, prowadzeniu pełnej księgowości i rejestracji do VAT w Wielkiej Brytanii.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

Jeśli masz pytania dotyczące kompleksowej obsługi do/z UK lub tylko konkretnych usług – napisz do nas.