Sprzedaż towarów z UK

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA DO/Z UK

Sprzedaż towarów po Brexit utrudnił handel z Unią Europejską. Dotyczy to zarówno brytyjskich firm, jak również europejskich, które chcą importować brytyjskie towary. Jednak nie warto rezygnować z tego rynku.

Wystarczy zlecić wszystkie formalności związane z kwestiami celnymi DTA. Od ponad 30 lat wspieramy przedsiębiorców w handlu międzynarodowym.

Potrzebujesz wsparcia?

Kompleksowe wsparcie sprzedaży z Wielkiej Brytanii

odprawa celna eksportowa w UK

transport

odprawa celna importowa w Polsce lub innych krajach UE

magazyny (w tym składy celne)

Sprzedaż towarów z Wielkiej Brytanii - odprawa celna eksportowa

Pracownicy naszego oddziału w Wielkiej Brytanii w imieniu Twojej firmy zajmą się wszystkimi formalnościami. Przekażą Ci wszystkie informacje dotyczące niezbędnych dokumentów, przygotują zgłoszenie i przejdą odprawę celną eksportową na terenie Wielkiej Brytanii.

To również oni będą kontaktować się z brytyjskimi celnikami lub mogę reprezentować Twoją firmę podczas ewentualnej kontroli.

Odprawa celna importowa w Polsce lub innym kraju Unii Europejskiej

Odprawa celna importowa zazwyczaj jest po stronie importera. Niemniej z różnych powodów może się okazać, że będziesz musiał ją przejść. Tu również możesz liczyć na pomoc ekspertów DTA.

Podobnie jak przy odprawie eksportowej, tak przy importowej, nasi pracownicy przygotują w imieniu Twojej firmy zgłoszenie celne, wyliczą należności i za Ciebie przejdą cały proces. Co ważne pomogą Ci również z dokumentacją potwierdzającą kraj pochodzenia produktu co ma bardzo duże znaczenie przy wyliczaniu cła i podatku VAT.

Możesz liczyć też na nasze wsparcie przy transporcie i magazynowaniu, o czym poniżej.

Umów się na konsultację

Zdajemy sobie sprawę, że zanim zdecydujesz się na import towarów z Wielkiej Brytanii możesz mieć sporo pytań. Nie zawsze da się też znaleźć odpowiedzi w sieci lub podczas krótkich rozmów z różnymi agencjami.

Dlatego chcemy Ci zaproponować konsultację. W trakcie spotkania nasi eksperci rozwieją wszystkie niejasności i wspólnie z Tobą przeanalizują sytuację.

Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zyskasz cenną wiedzę, która pozwoli Ci rozwinąć biznes.

  Import z Wielkiej Brytanii - w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

  Organizujemy regularny transport drobnicowy z Wielkiej Brytanii. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które w szybki i bezpieczny sposób chcą przewieźć paczki i mniejsze partie towaru.

  Na stałe współpracujemy też z najlepszymi firmami transportowymi.

  Możesz liczyć też na nasze wsparcie w zakresie magazynowania towaru i pełnej obsługi zamówień. Do Twojej dyspozycji mamy siedem magazynów w doskonałych lokalizacjach.

  DTA oferuje również składy celne. To rozwiązanie pozwala nie tylko magazynować towar ale równie przesunąć w czasie konieczność opłacenia należności celnych.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?