Doradztwo logistyczne

MAGAZYNY

DORADZTWO LOGISTYCZNE

Posiadasz magazyn, ale nie funkcjonuje on tak jak planowałeś,  zmagasz się z konkretnymi problemami lub nawet nie jesteś w stanie określić co dokładnie stanowi największą przeszkodę  aby wszystko działało sprawnie. A może Twoja firma się rozwija, a Ty doskonale wiesz jak ważna jest logistyka i chcesz, aby wspierała Twój biznes.

Jeśli jesteś w jednej z grup to skorzystanie z doradztwa logistycznego DTA będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Nasi eksperci zdiagnozują problem i wskażą konkretne rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Doradztwo logistyczne DTA – korzyści:

audyt zakończony raportem z obecnej sytuacji

propozycja zmian, bądź ulepszeń

optymalizacja procesów magazynowych i transportowych

dobór, bądź zmiany systemów szkolenia

doradztwo w zakresie rekrutacji

wsparcie przy wdrożeniu proponowanych zmian oraz późniejszy nadzór

oszczędność czasu

większe zyski

Współpraca w praktyce

Problemów związanych z logistyką może być sporo, podobnie jak ich rozwiązań. Te drugie przede wszystkim powinny być dostosowane do potrzeb i możliwości firmy. I to właśnie indywidualne podejście wraz z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że współpraca z DTA przynosi wymierne efekty.

Doradztwo logistyczne DTA to szereg działań jakie nasi eksperci wykonają, aby Twoja logistyka była na najwyższym poziomie.

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie audytu.  Po nim otrzymasz raport wraz ze wszystkimi informacjami dotyczącymi obecnej sytuacji, a także proponowanymi rozwiązaniami konkretnych problemów. To nie wszystko! Nasi eksperci mogą pomóc Ci wdrożyć wszystkie zalecenia i zmiany w Twojej firmie. Będą też nadzorować cały proces, a Ty w tym czasie możesz liczyć na ich wsparcie.

Najczęstsze problemy

Magazyn

częstym powodem problemów w logistyce jest źle zaplanowany i zarządzany magazyn. Błędy w tym zakresie mogą zwiększać czas realizacji każdego zamówienia, a także wprowadzać chaos w zarządzaniu całą firmą.

System

to kolejny z powtarzających się problemów wśród wielu firm. System to to silnik logistyki i jego zadaniem jest przede wszystkim pomoc w zarządzaniu. Jego brak, bądź wadliwe działanie staje się dużym wyzwaniem, które z pewnością nie pomaga w funkcjonowaniu firmy.

Ludzie

pracownicy tworzą firmę. W przypadku logistyki nie jest inaczej. Chodzi nie tylko o zatrudnienie dobrych pracowników, ale też dopasowanie ich umiejętności, a co ważniejsze kompetencji do konkretnego stanowiska.

Doradztwo logistyczne – ludzie

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z DTA w zakresie doradztwa logistycznego możesz liczyć na pełną opiekę naszych ekspertów. Są to specjaliści w zakresie optymalizacji procesów logistycznych, którzy opierają się nie tylko na najnowocześniejszych rozwiązaniach, ale też codziennej praktyce. Na co dzień koordynują pracę  7 magazynów o łącznej powierzchni 29 000m2.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie optymalizacji logistyki, ale również:

usług celnych

Nasi licencjonowani agenci przeprowadza Cię przez każdą odprawę celną i w Twoim imieniu będą kontaktować się z organami celnymi.

transportu

Współpracujemy z najlepszymi firmami transportowymi, a także we własnym zakresie realizujemy transport na terenie Polski i Europy.

szkoleń

Realizujemy otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu przepisów i prawa celnego oraz wsparcia działów logistycznych.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!