Kariera

KARIERA

Praca w DTA

Cieszymy się, że zajrzałeś na naszą stronę i jesteś zainteresowany pracą w DTA. Poniżej znajdziesz przekierowanie do ofert pracy. W każdej z nich zamieściliśmy informacje o niezbędnych umiejętnościach i kompetencjach na danym stanowisku oraz lokalizacji miejsca pracy.

A jeśli nie widzisz oferty dla siebie – nic straconego! U dołu tej strony znajduje się link do aplikacji spontanicznej. Napisz w niej czym mógłbyś się zajmować w DTA i wyślij do nas.

Poznaj nasze oferty pracy

i dołącz do zespołu DTA!

Proces rekrutacyjny DTA w 6 krokach

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie czas podczas wyjazdów firmowych, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

DTA zawsze w dobrym kierunku!

1

z największych agencji w Polsce

32+

lat na rynku

350+

pracowników

Pracuj w DTA!

APLIKACJA SPONTANICZNA

Jeśli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, ale wiesz, że Twoje umiejętności i kompetencje idealnie sprawdzą się w DTA kliknij w aplikuj i skorzystaj z naszej aplikacji spontanicznej. Będziesz tam mógł wypełnić swoje dane, napisać czym chcesz się u nas zajmować i dołączyć swoje CV.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące procesu rekrutacji lub samej pracy – napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub na skrzynkę rekrutacja@dta.com.pl.

Chętnie odpowiemy.