Spedycja międzynarodowa

TRANSPORT

Współpracując z DTA możesz przetransportować swój towar do dowolnego miejsca na terenie Unii Europejskiej, państw WNP oraz do krajów trzecich – Norwegii, Szwajcarii, Turcji i na Zakaukazie.

Realizujemy usługi przewozu ładunków całopojazdowych oraz częściowych.

Naszą specjalnością jest przede wszystkim konsolidacja ładunków, która pozwala dostarczać towary znacznie szybciej i efektywniej, niż tradycyjna drobnica.

WAŻNE! Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami i dopasowujemy proponowane rozwiązania do konkretnych potrzeb oraz wymagań Klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać ze spedycji międzynarodowej DTA?

Rodzaje transportu:

drogowy

morski

lotniczy

Spedycja międzynarodowa – w czym możemy Ci pomóc?

Jak wspomnieliśmy specjalizujemy się w konsolidacji ładunków, ale zakres usług jakie możemy zaoferować w ramach spedycji międzynarodowej jest znacznie większy.

Zapewniamy szybki i bezpieczny transport przesyłek drobnicowych oraz kurierskich, a także wsparcie przy organizacji transportów:

  • całopojazdowych
  • ADR
  • farmaceutyków, artykułów spożywczych oraz innych produktów wymagających kontroli temperatury
  • towarów wymagających inspekcji SANEPID, WET
  • ładunków ponadgabarytowych
  • i innych

 

Nasz doświadczony zespół nie tylko zajmie się transportem. Możesz też liczyć na pełną opiekę w zakresie obsługi celnej, przepisów transportowych i ubezpieczeń. Podczas całego procesu wspierać Cię będzie dedykowany opiekun Klienta.

Nasi eksperci to certyfikowani spedytorzy z dyplomem FIATA, na bieżąco uzupełniają też swoją wiedzę o najnowsze zmiany w prawie (ADR, INCOTERMS, DPD, VAT). Dzięki temu możesz też liczyć na doradztwo w zakresie usług przewozu, ubezpieczenia towarów oraz przepisów prawnych związanych z transportem.

Korzyści ze współpracy z DTA w zakresie spedycji międzynarodowej

transport dostosowany do potrzeb
bezpieczeństwo przewożonego ładunku
opieka ekspertów DTA na każdym etapie
oszczędność czasu i pieniędzy

Obsługa przesyłek skonteneryzowanych – FCL i LCL

Oferujemy również kompleksową obsługę kontenerów i drobnicy morskiej w polskich portach oraz na terenie innych europejskich krajów.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z DTA po naszej stronie będzie kontakt z armatorem, rozwiązywanie problemów jak np. przesyłki nadanymi na warunkach CIF oraz wszystkie formalności.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie spedycji międzynarodowej, ale również:

magazynowania

Dysponujemy siedmioma magazynami na terenie Polski. Współpracujemy też z partnerami, którzy mogą pomóc Ci w tym zakresie na terenie Europy i Wielkiej Brytanii. Oprócz składowania towaru, za Ciebie możemy zająć się obsługą cross dock, logistyką kontraktową i fulfilment, czyli wysyłką produktów i ich zwrotami

usług celnych

Nasi licencjonowani agenci przeprowadza Cię przez każdą odprawę celną i w Twoim imieniu będą kontaktować się z organami celnymi

szkoleń

Realizujemy otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu przepisów i prawa celnego

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!