Obsługa celna

DTA - Agencja celna

Czym zajmuje się DTA – Agencja celna?

Handel międzynarodowy daje ogromne możliwości wzrostu, ale też wymaga znajomości konkretnych procedur i przepisów prawa w danych krajach. Kwestie importu czy eksportu nie zawsze są zrozumiałe, a regulacje się zmieniają.

Ale mamy dobrą informację – nie musisz się w nie zagłębiać. Wystarczy, że skorzystasz z naszej obsługi celnej. W imieniu Twojej firmy załatwimy wszystkie formalności, będziemy monitorować cały proces i przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje.

Nasi eksperci zadbają, aby obsługa celna była szybka i komfortowa dla Ciebie i Twojej firmy, a czas oczekiwania na zwolnienie towaru był możliwie najkrótszy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

USŁUGI CELNE DTA

odprawy celne we wszystkich procedurach

odroczenie podatku VAT w imporcie

zabezpieczenia należności celno-podatkowych

procedura 4200

składowanie celne

obsługa celna w portach morskich i lotniczych

doradztwo celne i logistyczne

szkolenia celne

Obsługa celna jeszcze nigdy nie była tak prosta

DTA – Agencja celna działa na polskim rynku od 1991 roku. Doświadczenie naszych agentów pozwala rozwiązać najtrudniejsze przypadki.

Zajmą się oni za Ciebie wszystkimi formalnościami. Po pierwsze wybiorą najlepszą opcję odprawy dla Twojego towaru. Następnie prześlą listę wymaganych dokumentów, przygotują zgłoszenie celne, wyliczą należności celno – skarbowe i przeprowadzą Cię przez cały proces odprawy celnej.

To nie wszystko. W ramach obsługi celnej możesz na nas liczyć w przypadku kontroli. W jej trakcie Twoją firmę mogą reprezentować eksperci z DTA. Będą też odpowiadać na wszystkie zapytania ze strony organów celnych.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zdajemy sobie sprawę, że import i eksport nie kończą się na obsłudze celnej. Dlatego współpracując z nami możesz skorzystać z wielu rozwiązań, które mogą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Od ponad 30 lat działamy na rynku i wspieramy naszych klientów w:

transporcie

Na stałe współpracujemy z najlepszymi firmami transportowymi, również we własnym zakresie świadczymy podobne usługi, jest to m.in. linia drobnicowa do i z UK.

magazynowaniu (także w składach celnych) i logistyce

Posiadamy dziewięć magazynów zlokalizowanych na terenie Polski i Holandii, część z nich ma pozwolenia do użytkowania ich jako składy celne. Zapewniamy też pełną obsługę magazynową i fullfilmet dla firm (etykietowanie, pakowanie, wysyłka, obsługa zwrotów).

księgowości

Wspieramy naszych Klientów w ich obsłudze księgowej i rozliczeniach podatkowych.

poszerzaniu wiedzy

Prowadzimy otwarte i dedykowane firmom zamknięte szkolenia, dzięki którym Ty lub Twoi pracownicy zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu prawa i obsługi celnej.

business compliance

Razem możemy zweryfikować zgodność ze skomplikowanymi przepisami celnymi w Twoich procesach handlowych. Oferujemy audyty i wspólne opracowanie rozwiązań.

kompleksowej logistyce w innych krajach Europy

Sprawdź nas w:

DTA - AGENCJA CELNA
ZAWSZE W DOBRYM KIERUNKU!

0
+

liczba języków w jakich posługują się nasi agenci

0
+

lat na rynku, działamy w Polsce, Europie i Chinach

0
+

oddziałów w Polsce i Europie

0
+

zadowolonych klientów

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!