Kariera – Agent Celny

Agent celny

Kraków (woj. małopolskie)

Zakres obowiązków:

  • organizowanie odpraw celnych w przywozie i wywozie, między innymi w procedurze uproszczonej
  • reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy
  • koordynowanie współpracy ze spedytorami, przewoźnikami oraz innymi partnerami biznesowymi
  • poszerzanie wiedzy w zakresie celnego prawa unijnego i krajowego
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • podejmowanie czynności wpływających na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wpis na listę agentów celnych oraz doświadczenie w tym zawodzie
  • znajomość przepisów i procedur związanych z obsługą celną
  • znajomość obsługi programu WinSAD
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • obsługa pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach
    polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, dofinansowanie do karty sportowej,
    platforma do nauki języków)
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie wyjazdy, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?