Kariera – Developer aplikacji webowych

Developer aplikacji webowych

Smolec (woj. dolnośląskie)

Zakres obowiązków:

  • praca przy tworzeniu naszego autorskiego systemu
  • implementacja rozwiązań biznesowych opartych o dokumentację techniczną
  • rozwój istniejących funkcjonalności
  • udział w planowaniu prac i spotkaniach produktowych

Wymagania

  • znajomość PHP 7,8
  • znajomość relacyjnych baz danych – głównie MSSQL
  • znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, JS)
  • znajomości dobrych praktyk programowania i dbałości o wysoką jakość kodu
  • mile widziana znajomość GitLab
  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu
  • wysoka orientacja na cel

Oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia – (umowa o pracę, B2B) oraz elastyczny wymiar godzinowy pracy,
    w zależności od Twoich preferencji
  • rodzaj pracy – stacjonarna, zdalna, hybrydowa – zależy od Ciebie
  • atrakcyjny pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy
    ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, PPE i inne)

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie wyjazdy, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?