Kariera – Junior IT Support

Junior IT Support

Smolec (woj. dolnośląskie)

Zakres obowiązków:

  • praca na pierwszej linii wsparcia technicznego w zakresie systemów IT oraz sprzętu informatycznego dla klienta wewnętrznego (wsparcie lokalne oraz zdalne)
  • rejestracja i obsługa zgłoszeń
  • przygotowanie oraz standaryzacja stacji roboczych
  • zarządzanie kontami, usługami teleinformatycznymi i uprawnieniami w systemach
  • współpraca z partnerami serwisowymi
  • tworzenie instrukcji i dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym
  • wiedza z zakresu konfiguracji i administracji stacjami roboczymi w środowisku Windows
  • znajomość podstawy MS Windows Server oraz usług katalogowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zagadnienia związane z siecią LAN
  • doświadczenie we wsparciu sprzętu komputerowego, systemów informatycznych i urządzeń peryferyjnych
  • komunikatywność, samodzielność, orientacja na Klienta
  • wysokie umiejętności analityczne
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane: doświadczenie w obsłudze social mediów, pisanie postów, tworzenie
    grafik, prowadzenie profili w mediach społecznościowych

Oferujemy

  • pracę i rozwój w fajnym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w
    ramach polisy ubezpieczeniowej i inne)
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie wyjazdy, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?