Kariera – Referent ds. dokumentacji celnej

Referent ds. dokumentacji celnej

Lublin (woj. lubelskie)

Zakres obowiązków:

  • administrowanie dokumentami funkcjonującymi w oddziale celnym oraz kontrola nad ich obiegiem
  • przygotowywanie dokumentacji do odpraw celnych w imporcie i eksporcie
  • wprowadzanie danych do systemu oraz wspomaganie pracy agentów celnych
  • komunikowanie się z innymi oddziałami firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy oraz utrzymywanie trwałych relacji z organami celnymi oraz z kontrahentami

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • wpis na listę agentów celnych lub ukończone studia wyższe (w dziedzinie nauk ekonomicznych,
    prawnych lub technicznych, obejmującym wiedzę i umiejętności z zakresu prawa administracyjnego
    i finansowego, w szczególności prawa celnego, albo świadectwo ukończenia studiów
    podyplomowych w tym zakresie)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe i inne)
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Dlaczego warto dołączyć do DTA?

Praca w DTA to nie tylko stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. To również szereg bonusów, z jakich może korzystać każdy z pracowników. Są to m.in. dofinansowania do wyjazdów, czy prywatna opieka medyczna.

To nie wszystko! DTA to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę ale też przyjaźnie na lata. Nasi pracownicy spędzają wspólnie wyjazdy, organizują akcje charytatywne i inspirują się nawzajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?