Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu naboru do drugiej edycji kursu online “Specjalista celny/agent celny”, którego celem jest praktyczne przygotowanie uczestników do pełnego wyzwań zawodu związanego z międzynarodowym obrotem towarowym. Pierwsza z 10 zaplanowanych sesji rozpocznie się w dniu 4 lutego 2021 o godzinie 16.30.  

Kurs składa się z 40 godzin dydaktycznych, z czego 8 przeznaczonych jest na praktyki w wybranej agencji celnej. Wśród omawianych zagadnień popartych ćwiczeniami w formie warsztatów znajdą się między innymi: budowa i zawartość formularza SAD, pozostała dokumentacja celna, taryfikacja towarów, sposoby obliczania wartości celnej, pochodzenie towarów – reguły, świadectwa pochodzenia oraz umowy międzynarodowe, dług celny, podatki w obrocie międzynarodowym, wiążące informacje oraz ograniczenia w obrocie towarowym, BREXIT i inne. 

Kurs dedykujemy osobom pracującym lub zamierzającym pracować w działach z obsługą celną w przedsiębiorstwach, planujących pacę jako agent celny, ale także tym z Państwa, którym pomocne będzie efektywne planowanie, organizacja oraz optymalizacja procesów logistycznych. Zatem  nasz kurs kierujemy również dla logistyków, spedytorów oraz przewoźników. 

Program kursu: Specjalista ds celnych Agent celny – kurs 2021 online

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1500,00 PLN.

Rejestracji uczestnictwa można dokonać za pośrednictwem tego linka

Wszelkich informacji udzielamy za pośrednictwem adresu email: szkolenia@dta.com.pl oraz pod numerem telefonu 609 00 80 77. 

Zapisy przyjmujemy do dnia 20 stycznia 2021 roku. 

Ilość miejsc ograniczona. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!