Zapisz się na newsletter DTA i bądź na bieżąco ze światem agencji celnych!

Przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu istotnych informacji ze świata agencji celnych to Twoja codzienność? A i tak zdarzyło się, że istotne kwestie umknęły Twojej uwadze? Nie pozwolimy by to zdarzyło się ponownie! Zapisz się na newsletter DTA, naszej agencji i monitoruj informacje ze świata agencji celnych na bieżąco!

Jako agencja celna DTA przygotowujemy się do uruchomienia newslettera, w którym będziemy informować o nowościach celnych dla Polski. W ostatnim czasie ogromnie wiele uwagi poświęca się jedwabnemu szlakowi, jaki ma szanse zdynamizować ruch celny i wzmocnić wagę Polski na arenie międzynarodowej wymiany towarów. To też szansa dla nas. Chcemy porządkować informacje i jeśli tylko okaże się, że Wy również tego poszukujecie, to nasz newsletter będzie żył dla Was.

Położenie naszego kraju to ogromny potencjał, który nieprzerwanie rośnie i będzie rósł w kolejnych latach. Ambicją DTA z kolei jest profesjonalna informacja kierowana w stronę partnerów i edukacja rynku, który niewątpliwie tego potrzebuje. Chcemy dzielić się wiedzą. Robimy to już na naszej stronie, na której pojawia się część informacji. Myśląc o newsletterze nieoderwalnie kojarzymy jego istnienie ze świadomością i wiedzą, że użytkownicy faktycznie tej wiedzy potrzebują.

To jednak nie koniec. Naturalną tematyką, po jaką będziemy chcieli sięgać jest też temat logistyki, w tym magazynowania oraz spedycji sensu stricte. Te dwie nieprzerwanie rosnące odnogi biznesu będą niemniej ważne.

Dlatego jeśli tylko nie chcesz przegapić nowości ze świata wymiany towarów – zapisz się na nasz newsletter już w tej chwili!