Odprawy do/z Wielkiej Brytanii

SPRZEDAŻ TOWARÓW DO WIELKIEJ BRYTANII

ODPRAWA CELNA EKSPORTOWA

Jeśli Państwa biznes wiąże się z wysyłaniem towaru z Polski do Wielkiej Brytanii konieczna będzie odprawa eksportowa na terenie Polski.

Współpracując z DTA otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat dokumentów jakie należy przedłożyć.

Następnie nasi agenci celni przygotują w imieniu Państwa firmy zgłoszenie celne, a następnie przejdą odprawę.

Dodatkowo, jeśli będzie taka konieczność, mogą wziąć udział w ewentualnej kontroli celnej.

ODPRAWA CELNA IMPORTOWA

Nasz oddział w Wielkiej Brytanii może też zająć się odprawą importową na miejscu. Będzie ona niezbędna jeśli wysyłają Państwo swój towar do magazynów zlokalizowanych na Wyspach lub chcą Państwo wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i za nich zająć się odprawą importową w Wielkiej Brytanii.

Tu podobnie jak w przypadku odprawy eksportowej, nasi eksperci zajmą się wszystkimi formalnościami, także kontaktem z brytyjskimi urzędnikami celnymi.

SPRZEDAŻ TOWARÓW Z WIELKIEJ BRYTANII

Jeśli prowadzą Państwo biznes na Wyspach lub zajmują się sprowadzaniem towarów z Wielkiej Brytanii do Polski również mogą liczyć Państwo na kompleksową obsługę ze strony DTA.

Zapewniamy odprawę eksportową w Wielkiej Brytanii, tranzyt na trasie przejazdu oraz dopuszczenie do obrotu w Polsce (odprawę celną importową).

To nie wszystko! Współpracując z DTA mogą Państwo skorzystać także z naszych magazynów, nie tylko w celu przechowywania towarów, ale również jako skład celny.

Pozwala to na odroczenie należności celnych i podatkowych.

WSPARCIE DLA FIRM TRANSPORTOWYCH

Wielu przewoźników stara się pomóc swoim Klientom w dopięciu formalności celnych.
To właśnie te usługi często warunkują możliwość wysyłki towarów na Wyspy lub do Polski.
Grupa DTA przewoźnikom zaangażowanym w przygotowanie odpraw celnych pomaga opracować i wdrożyć rozwiązania dla ich Klientów.

 

We współpracy ze stałym partnerem organizujemy także regularny transport drobnicowy do i z Wielkiej Brytanii.
Przez lata współpracy udało nam się wypracować sprawny system odpraw, konsolidacji i dystrybucji przesyłek na terenie Polski jak i Wielkiej Brytanii.
Mamy możliwość odbioru przesyłek z całego terytorium GB (wjeżdżamy do strefy DVS). Organizujemy również odprawy celne.
W eksporcie wysyłamy samochód drobnicowy w każdy piątek (wyjazd z terminalu DTA Wrocław, dystrybucja z terminalu partnera w Londynie).
W imporcie wysyłamy samochód w każdy piątek (wyjazd z Londynu, dystrybucja z terminalu DTA Pruszków).
Poza regularną linią drobnicową zajmujemy się również transportem częściowym i całopojazdowym na tym kierunku.

ODPRAWA CELNA DO/Z UK – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zdajemy sobie sprawę, że odprawa celna jest tylko jednym z elementów importu i eksportu towarów, dlatego na co dzień współpracujemy z wieloma partnerami.
Dzięki nim możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu, odprawy celnej, księgowości i magazynowania.

Na stałe współpracujemy z wieloma przewoźnikami i firmami transportowymi na terenie Polski i UK.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia z zakresu księgowości w Wielkiej Brytanii, w tym rejestracji na VAT w UK, polecamy naszego oficjalnego partnera SN Accounts.

Firma na brytyjskim rynku działa od ponad 10 lat i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich biur księgowych w UK.

SN Accounts nie tylko oferuje pełną księgowość na terenie Wielkiej Brytanii, ale również rejestrację na VAT we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Słowacji, Austrii i Holandii.

Natomiast, jeśli potrzebują Państwo zmagazynować swój towar lub chcą skorzystać z pełnej obsługi zamówień (pakowanie, etykietowanie i transport) na terenie Wielkiej Brytanii – polecamy Back2UK.

Magazyn zlokalizowany jest na terenie południowej Anglii i obsługuje całą Wielką Brytanię.